اصلا چشمی که برای کتاب خرج نشود، چشم نیست! بگذارید نور چشم‌هایتان به خاطر مطالعه کتاب کم شود؛بخواهی نخواهی دید چشم کم می‌شود، و با وجود این گوشی‌ها و شبکه‌های اجتماعی خیلی زودتر از این‌ها چشمان از کار می‌افتد و به قول خودمان عینکی می‌شویم . و چه بهتر که در عوض این بینایی که از دست می‌دهیم، متاعی با ارزش به دست آوریم ! و چه چیزی بهتر از نتیجه زحمات علما و دانشمندان و محققان که در کتاب‌هایشان گردآوری کرده اند؟؟

خلاصه آنکه کتاب بخوانید.

به مناسبت هفته کتابخوانی می‌خواستم ابراز فضلی کرده باشم که نتیجه‌اش شد این پست و البته در ادامه می‌خواهم برای کتابخوان‌ها شبکه‌ای اجتماعی معرفی کنم!!!! که البته احتمالا خیلی‌ها عضو آن باشند و اطلاع از آن داشته باشند؛ منظورم Goodread's است.

یک شبکه اجتماعی کتاب دوستان و کتابخوانان به خصوص کتاب‌باز‌ها؛ اگرچه معتاد شبکه‌های اجتماعی هستیم و قصد ترک آن را نداریم بهتر نیست که در شبکه‌ای بگردیم که سود فراوانی برای ما دارد؟ در حالی که به اندازه‌ی اینستا حجم مصرف نمی‌کند!

و شما هم با دوستان کتابخوانی بشتری آشنا می‌شوید و در مورد کتاب‌ها گفتگو می‌کنید، و همچنین می‌توانید از کسانی که کتابی را خوانده‌اند م بگیرید.

و این نکته را بگم که هم نسخه تحت وب داره و هم اندروید !

و توضیحات ویکی‌پدیا 

این هم اکانت من، منتظرتون هستم؛

یه کتابخونه مجازی برا خودت درست کن،

و با ۲۵ میلیون عضو آن به اشتراک بگذار!

جولان افکار باعث درستی نظر و دیدگاه می‌شود

در پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی شهادت سردار‌دلها درس‌ها است

درس‌نخوان‌های رشته بازیگری، پیام‌بازرگانی بازی می‌کنند؟

قصه دلبری

قلم مثل قاشق نیست!

مثلا روز قلم می‌باشد

زنگ انشا

کتاب ,هم ,اجتماعی ,درست ,کم ,دوستان ,که در ,و با ,و چه ,شبکه‌های اجتماعی ,عضو آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

jelveimahtabv مدرسه ایرانی و اسلامی گروه روانشناسی بروجرد دبیرستان دخترانه سعدی «غیردولتی» دنیای قصه|قصه | داستان ashenayeiran مدرسه پيشرو تهرانپارس به امید طلوع آموزش تکنیکهای نقاشی کودکان تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.